پوچ مرغ و خرگوش
سپتامبر 26, 2017
white dog junior-all
سپتامبر 14, 2017

پوچ مرغ و سالمون

گلدیس پت

With Chicken & Salmon Weight Control

مناسب برای گربه های عقیم شده

کنترل وزن

chicken-salmon-pouches

محصولی جدید از نیچرزپروتکشن

این محصول با بالاترین کیفیت ساخته شده و حاوی 50% گوشت می باشد. قابلیت هضم آسان و بسیار نرم و به راحتی جویده می شود. گربه ی کوچولوی شما عاشق مزه و طعم این غذای آبدار می شود. در این محصول از رنگ مصنوعی و طعم دهنده استفاده نشده. شامل ویتامینها و مواد معدنی بوده که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. مکمل غذایی مناسب برای تقویت قلب میباشد.
بسته بندی مناسب ، آسان باز شو ، مناسب برای استفاده در سفر
نیازهای طبیعی حیوان!
صاحب حیوان خانگی عزیز، ما با انتخاب دقیق خود، برای رژیم غذایی حیوان خانگی شما خوشحال هستیم. ما امیدواریم این راهنمایی کوتاه محصول به شما کمک کند تا بتوانید به سرعت بهترین انتخاب را برای حیوان خانگی خود انجام دهید. برای اینکه حیوان خانگی شما احساس خوبی داشته باشد و سالم و خوشحال باشد توصیه می کنیم از کنسروهای فوق العاده و با باکیفیت "نیچرز پروتکشن" استفاده کنید. کنسروها و پوچ ها در طعم های مختلف بوده ویکی از پرطرفدارترین محصولات برای حیوان خانگی شماست.

پوچ مرغ و سالمون تهیه شده از مرغ و ماهی سالمون با بالاترین کیفیت. با یک میزان مناسب از پروتئین و چربی وزن حیوان را متعادل نگه می دارد. این محصول حاوی 50% مرغ و ماهی سالمون می باشد. این محصول برای گربه های عقیم شده مناسب می باشد.

نحوه مصرف: در دمای اتاق نگهداری شود ، برای گربه های سه تا پنج کیلوگرم روزانه 1 تا 2 پوچ

ویژگی ها:

حفاظت از سیستم ایمنــی:

لوتئین و سطح بالایی از ویتـامین E کمـک به محافظت از سلول ها می کند. چای سبز و انگور حاوی ماده پلی فنول هستند که ضمن تقویت سیستم ایمنی بدن روند پیری را به تاخیر می اندازند.

کنترل وزن

دانه های موجود در غذا بسیار فشرده هستند و دارای فیبر گیاهی بیشتر و کالری کمتر که باعث کنترل وزن حیوان می شود.

مشخصات محصول

  • گوشت مرغ

  • گوشت ماهی

  • سبزیجات

  • مواد معدنی