پوچ ماهی
سپتامبر 27, 2017
پوچ مرغ و ماهی کاد
سپتامبر 27, 2017

پوچ مرغ و سالمون (محافظت از پوست و مو)

گلدیس پت

With Chicken & Salmon Skin and Coat Care

محافظت از پوست و مو

chicken-salmon-02

محصولی جدید از نیچرزپروتکشن

این محصول با بالاترین کیفیت ساخته شده و حاوی 50% گوشت می باشد. قابلیت هضم آسان و بسیار نرم و به راحتی جویده می شود. گربه ی کوچولوی شما عاشق مزه و طعم این غذای آبدار می شود. در این محصول از رنگ مصنوعی و طعم دهنده استفاده نشده. شامل ویتامینها و مواد معدنی بوده که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. مکمل غذایی مناسب برای تقویت قلب میباشد.
بسته بندی مناسب ، آسان باز شو ، مناسب برای استفاده در سفر
نیازهای طبیعی حیوان!
صاحب حیوان خانگی عزیز، ما با انتخاب دقیق خود، برای رژیم غذایی حیوان خانگی شما خوشحال هستیم. ما امیدواریم این راهنمایی کوتاه محصول به شما کمک کند تا بتوانید به سرعت بهترین انتخاب را برای حیوان خانگی خود انجام دهید. برای اینکه حیوان خانگی شما احساس خوبی داشته باشد و سالم و خوشحال باشد توصیه می کنیم از کنسروهای فوق العاده و با باکیفیت "نیچرز پروتکشن" استفاده کنید. کنسروها و پوچ ها در طعم های مختلف بوده ویکی از پرطرفدارترین محصولات برای حیوان خانگی شماست.

درتهیه این محصول از مرغ و سالمون با بالاترین کیفیت استفاده شده.
ماهی سالمون حاوی اسیدهای چرب امگا3 و امگا 6 می باشد که با ویتامینهای گروه B و عنصر روی ترکیب شده که به حفظ و شادابی و تولید یک پوشش ضخیم و براق روی پوست حیوان کمک می کند.
حاوی ویتامینها و مواد معدنی که کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن میکند.

نحوه مصرف: در دمای اتاق نگهداری شود ، برای گربه های بالغ (3 تا 5 کیلو) ، 2/5 تا 4/5 پوچ ، 2 بار در روز

ویژگی ها:

پوست و مو

عناصر دریایی و اسیدهای چرب امگا3 که بر پایه پروتئین حیوانی هستند ، کمک می کند پوست به شرایط ایده آل خود برسد و باعث درخشندگی پوست و ضخامت مو میگردد.

حفاظت از سیستم ایمنــی:

لوتئین و سطح بالایی از ویتـامین E کمـک به محافظت از سلول ها می کند. چای سبز و انگور حاوی ماده پلی فنول هستند که ضمن تقویت سیستم ایمنی بدن روند پیری را به تاخیر می اندازند.

مشخصات محصول

  • گوشت مرغ

  • گوشت ماهی سالمون

  • ماده تورین

  • مواد معدنی