غذاهای سوپریورکر بالاترین کیفیت را در رده بندی غذایی حیوانات دارند.

یعنی یک مرحله با کیفیت تر و با ارزش غذایی بالاتر نسبت به غذاهای سوپر پریمیوم.

این غذاها علاوه بر تخصصی بودن برای یکسری از نژادها مواد زیر را نیز در خودشان دارند:
  • گل همیشه بهار: خاصیت ضد میکروبی و ضدالتهاب دارد و سرشار از آنتی اکسیدان است.
  • میوه کرن بری: سرشار از مواد معدنی (منیزیم ، فسفر ، کلسیم و آهن) که به سیستم مجاری ادراری کمک می کند و باعث سلامتی و شادابی پوست می شود.
  • تخم کتان: حاوی اسیدهای چرب و امگا 6 ، که کمک به حفظ سلامت پوست و مو می کند.
  • پروبیوتیکهای طبیعی: FOS ترکیبی از موز ، ریشه های خوراکی، کاسنی، تره فرنگی،مارچوبه و میوه های دیگر برای داشتن دستگاه گوارش سالم.
  • جو : حاوی مقدار زیادی پروتئین گیاهی و فیبر بوده که موجب هضم آسان و تنظیم سطح قند خون و چربی می شود.
  • روغن هسته انگور : محافظت از پوست می کند و نرمی پوست را به ارمغان می آورد، موجب تقویت سیستم دفاعی بدن شده و ضد التهاب و ضد حساسیت بوده و خواص آنتی اکسیدانی دارد.
  • چای سبز : حاوی ویتامین B1, B2, B3 موجب تقویت و تحریک سلول مغز و اعصاب و متابولیسم شده و سیستم ایمنی را تقویت نموده و سیستم گوارش را تقویت می کند و روند پیری را به تاخیر می اندازد.
  • روغن ماهی سالمون: حاوی اسید چرب امگا 3 بوده و موجب تقویت ساختاری پوست و مو می شود.
  • عصاره گل گاوزبان: حاوی ویتامین A و روی بوده که محافظت و بازسازی پوست و مو را به عهده گرفته و سوخت و ساز را افزایش میدهد و سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند.

سیلیـسیوم

این عنصر باعث جذب گلوکوزامین،کندراتین، مواد معدنی و میکروزئوژن در ارگانهای بدن میشود. سیلیسیوم یکی از اجزاء مفاصل و رباطها می باشد.
سیلیـسیوم برای روان کــردن مفاصل
تحقیقات علمی نشان می دهد که گلوکزامین و کندراتین بدون سیلیسیوم تاثیر روی بدن ندارند، سیلیسیوم همراه با این دو عنصر باعث می شود تا یک بافت مناسب جهت روان کردن مفاصل ایجاد شود.
سیلیسیوم برای استخوانها و غضروف ها
سیلیسیوم باعث سفت شدن استخوانها می شود و به تحریک و بازسازی غصروفها کمک کرده و همچنین به جذب کلسیم کمک می کند که عاملی است برای روان کردن حرکت و بالا بردن انعطاف پذیزی تاندونها.
سیلیسوم برای پوست و لایه روی پوست
باعث تحریک کلاژن های پوست شده و به بازسازی پوست کمک می کند ، وجود سیلیسیوم در سلولهای پوست و مو بهمراه پروتئین موجود در غذا موجب تقویت پوست و مو شده و به براق شدن آنها کمک می کند.
سیلیـسوم بـرای سیـستم ایمنـی
تحقیقات نشان داده که سیلیسیوم سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

این غذا ظرف چه مدت اثر خود را نشان می دهد؟
white-dog-sample01
white-dog-sample02